Vremenska napoved - Creta Forata
Vremenska napoved Creta Forata:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 32% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,42 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 2,86 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Creta Forata. Creta Forata je gora v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 2462 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani