Vremenska napoved - Cresta Verde / Grüne Schneid
Vremenska napoved Cresta Verde / Grüne Schneid:
Posodobljeno: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 24% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,15 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,59 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,94 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,39 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,07 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 2,57 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 2,57 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 2,4 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,33 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Cresta Verde / Grüne Schneid. Cresta Verde / Grüne Schneid je sedlo v gorovju Karnijske Alpe (
Avstrija,
Italija) na višini 2086 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani