Vremenska napoved - Cerkev Marijinega rojstva v Policah
Vremenska napoved Cerkev Marijinega rojstva v Policah:
Posodobljeno: 10. 05. 2026 21:36
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 2,69 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Cerkev Marijinega rojstva v Policah. Cerkev Marijinega rojstva v Policah je cerkev v gorovju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje in Jelovica (
Slovenija) na višini 526 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bukovo,
Cerkno,
Črna prst,
Davča,
Gorje,
Kladje,
Kravja Črna gora,
Most na Soči,
Petrovo Brdo,
Planinska koča Mrzlk,
Šebreljski Vrh,
Smučišče Cerkno,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Travnik,
Vojsko,
Zgornja Sorica
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani