Vremenska napoved - Casera Tartoi
Vremenska napoved Casera Tartoi:
Posodobljeno: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,16 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,13 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,13 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,04 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Casera Tartoi. Casera Tartoi je koča v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 1711 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani