Vremenska napoved - Bivak Marussich
Vremenska napoved Bivak Marussich:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 3,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 3,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,69 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,2 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Bivak Marussich. Bivak Marussich je bivak v gorovju Julijske Alpe (
Italija) na višini 2041 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svete Višarje,
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani