Vremenska napoved - Bivak E. Lomasti
Vremenska napoved Bivak E. Lomasti:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 16:51
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,17 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 4,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,17 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Bivak E. Lomasti. Bivak E. Lomasti je bivak v gorovju Karnijske Alpe (
Italija) na višini 1900 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gartnerkofel,
Gitschtal - Weißbriach,
Gostilna Waldemar / Hermagor,
Krniške skale / Gartnerkofel,
Mokrine / Nassfeld (Tressdorfer Höhe),
Mokrine/Nassfeld,
Nassfeld Straße,
Smučišče Weißbriach – Berggeisthütte,
Tressdorfer Hohe,
Trogkofel,
Zweikofel
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani