Vremenska napoved Bavč:
Posodobljeno: 15. 05. 2026 21:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,47 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Bavč. Bavč je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 692 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Dramlje,
Jurklošter,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Lisca,
Marno,
Medlog,
Mrzlica,
Petrovče,
Planina pri Sevnici,
Ribnik Vrbje,
Slatina,
Žalec,
Zima
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani