Vremenska napoved - Babni vrh
Vremenska napoved Babni vrh:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,57 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,17 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Babni vrh. Babni vrh je gora v gorovju Posavsko hribovje in Dolenjska (
Slovenija) na višini 753 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Dramlje,
Jurklošter,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Lisca,
Medlog,
Petrovče,
Planina pri Sevnici,
Ribnik Vrbje,
Škedenj,
Slatina,
Žalec,
Žegar,
Zima
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani