Vremenska napoved - Arihova peč / Arichwand
Vremenska napoved Arihova peč / Arichwand:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,16 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 42% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Arihova peč / Arichwand. Arihova peč / Arichwand je gora v gorovju Karavanke (
Avstrija) na višini 1090 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Baško jezero / Faakersee,
Beljak / Villach,
Belska planina (Svečica),
Dovje,
Golf Velden Wörthersee,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Jesenice,
Kepa,
Koča na Golici,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Pyramidenkogel - Wörthersee,
Schlosshotel Velden,
Velden - Vrbsko jezero,
Velden am Wörthersee,
Velden na Wörthersee,
Žaga / Saag
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani