|
| mavi1226. 05. 2026 15:24:38 |
Hvala  Koliko pa je še tega snega pod Studorskim prevalom? Misliš, da ga je tako malo, da bi se do petka, ko mislim iti, že lahko stopil?
|
|
|
|
| Pony27. 05. 2026 10:07:33 |
Tako je bilo 22.5. Bi rekel da ga je bilo kakšnih 30cm. Mogoce na nekaterih mestih tudi več…
1
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| PrimozSporar27. 05. 2026 17:08:42 |
Stopil se ne bo tako hitro, niti pod Studorskim, niti na pobočjih Tosca pred bajto. Ampak sneg je južen in ne povzroča nobenih težav tudi brez opreme, tako za gor kot tudi za dol.
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| mavi1227. 05. 2026 19:34:33 |
Ok super hvala . Torej na poti do Tosca (ne naprej do Vodnikovega doma) je za pričakovati sneg samo pri Studorskem prevalu. Si morda opazil kaj snega še po poti, ki vodi gor po pobočju Tosca (torej pri klopci desno)? Na kameri z Uskovnice vidim neke bele lise samo nisem prepričan, če je to na poti ali ne.
|
|
|
|
| PrimozSporar27. 05. 2026 20:32:17 |
Če greš na Tosc samo pod Studorskim, da. Strmi del pobočja nad klopco je (v območju poti) po moje povsem kopen, nekaj snega leži v južni grapi. Morda kakšna fleha tudi na vršnem ravnem delu, ampak tam itak vsepovsod prehodno.
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| mavi1227. 05. 2026 21:28:23 |
Super, hvala za vse informacije 
| (+1) |  | |
|
|
|
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.