Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
      
Anketa
Ali se s Porezna (1630 m), vidi Triglav (2864 m)?
Glasuj

Tosc

Natisni
mavi1226. 05. 2026 15:24:38
Hvala nasmeh

Koliko pa je še tega snega pod Studorskim prevalom? Misliš, da ga je tako malo, da bi se do petka, ko mislim iti, že lahko stopil?
všeč
Pony27. 05. 2026 10:07:33
Tako je bilo 22.5. Bi rekel da ga je bilo kakšnih 30cm. Mogoce na nekaterih mestih tudi več…
1
(+2)všeč
PrimozSporar27. 05. 2026 17:08:42
Stopil se ne bo tako hitro, niti pod Studorskim, niti na pobočjih Tosca pred bajto. Ampak sneg je južen in ne povzroča nobenih težav tudi brez opreme, tako za gor kot tudi za dol.
(+2)všeč
mavi1227. 05. 2026 19:34:33
Ok super hvala nasmeh. Torej na poti do Tosca (ne naprej do Vodnikovega doma) je za pričakovati sneg samo pri Studorskem prevalu.

Si morda opazil kaj snega še po poti, ki vodi gor po pobočju Tosca (torej pri klopci desno)? Na kameri z Uskovnice vidim neke bele lise samo nisem prepričan, če je to na poti ali ne.
všeč
PrimozSporar27. 05. 2026 20:32:17
Če greš na Tosc samo pod Studorskim, da. Strmi del pobočja nad klopco je (v območju poti) po moje povsem kopen, nekaj snega leži v južni grapi. Morda kakšna fleha tudi na vršnem ravnem delu, ampak tam itak vsepovsod prehodno.
(+1)všeč
mavi1227. 05. 2026 21:28:23
Super, hvala za vse informacije nasmeh
(+1)všeč
Stran:123...151617
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej registrirati.
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki