|
| brett14. 06. 2026 17:39:24 |
Danes s hčerko in nečakom krožno iz Razdrtega. Pot odlično označena, pohodnikov polno, rahel vetrič na vrhu in prijazno osebje v koči! Je pa kar nekaj družin svoje malčke (niso bili vsi še OŠ) peljalo po tej strmi gor, kar se mi zdi neodgovorno, ker so kar razkoraki na določenih odsekih. + seveda brez zaščite. Ena mamica se je raje obrnila, kar ji gre pohvala, da ni poslušala ostalih! Zato sem jaz raje počakal, da je hči dopolnila 10 let oz. bolj pomembno, da je presegla 150cm. Ravno zaradi razkoraka. Da je res ziher.
| (+3) |  | |
|
|
|
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.