Majdag - Zadnja sporočila
Začete teme:
|
| Majdag6. 01. 2026 11:53:11 |
Pa začnimo in sodelujte tudi ostali..  Brezov gaj- akril na platno - dim. 120x50...
|
Komentarji:
|
| Majdag18. 04. 2026 16:54:21 |
Izlet v Zasavje... Predsednik DU J.K. Bela nam je organiziral čudovit poučen izlet v kraje, kjer nismo prav pogosto. Ogledali smo si Rudarski muzej v Zagorju, spominsko sobo opernega pevca Ladka Korošca. Spomenik Janeza Drnovška, Muzej v Hrastniku in se v Podkumu ustavili v gostilni Pr Čop. Za hrano, pijačo in muzikanta poskrbljeno, lepo in zanimivo, pa srečno.. https://jelenkamenmajdag.blogspot.com/2026/04/potepanje-po-zasavju.html
|
|
| Majdag18. 04. 2026 16:40:54 |
Ja, zanimivo kako se postavi na zadnje tačke in odskoči, uživač mali. Škoda, ker ni takega pasjega tekmovanja. 
|
|
| Majdag4. 04. 2026 16:07:26 |
Čestitke, prvič berem, da se po grebenu Kočevnika lahko pride na drugo stran. Pa sem tam pri najlepšem jezu odraščala. Na skalce smo lezli, za Kuglo nabirali gobe, v Šimnovo jamo šli enkrat po grebenu pa nismo šli. Hvala za spomine na lep domači kraj.. 
|
|
| Majdag4. 04. 2026 12:53:15 |
Naj vam bo lepo, za praznike ali kar tako...
|
|
| Majdag30. 03. 2026 18:29:41 |
Bravo Bojan 
|
|
| Majdag30. 03. 2026 13:28:49 |
Današnje igračkanje - imejte se.. 
|
|
| Majdag27. 03. 2026 10:13:04 |
Popolna zapora avtocestnega priključka Jesenice – zahod (Hrušica) Voznice in voznike obveščamo, da bo Gorenjska gradbena družba iz Kranja za investitorja DARS izvajala obsežno obnovo vozišča in dveh premostitvenih objektov (mostu čez Savo in nadvoza nad avtocesto) na območju priključka Jesenice – zahod (Hrušica). Terminski načrt del Dela bodo potekala od 31. marca 2026 do 18. junija 2026. Zaradi narave del bosta vzpostavljeni dve fazi zapore. Faza 1: popolna zapora priključka V prvi fazi bo avtocestni priključek Jesenice – zahod (Hrušica) v celoti zaprt za ves promet. Dela bodo potekala hkrati na obeh mostovih in vozišču. Predvideni obvozi: • Iz smeri Ljubljane proti Kranjski Gori in Italiji: preusmeritev že na priključku Lesce, nato preko priključka Jesenice – vzhod (Lipce) ali preko platoja Karavanke. • Iz smeri Avstrije proti Kranjski Gori: preusmeritev na priključek Jesenice – vzhod (Lipce). • Iz smeri Kranjske Gore proti Ljubljani: o osebna vozila: preko platoja Karavanke, o tovorna vozila: skozi Jesenice do priključka Jesenice – vzhod (Lipce) ali Lesce. Med prometnimi konicami je priporočena uporaba avtocestnega priključka Lesce, saj se s tem razbremeni levo zavijanje v semaforiziranem križišču na Slovenskem Javorniku in izboljša pretočnost Faza 2: delna sprostitev prometa (zapora krakov A in B) Po zaključku del na mostu čez Savo bosta za promet odprta kraka C in D. Omogočena bosta: • izvoz z avtoceste proti Jesenicam in Kranjski Gori iz smeri Ljubljane, • dostop proti Avstriji (predor Karavanke) z vzporedne državne ceste. Obvozi ostajajo naslednji: • Iz smeri Avstrije proti Kranjski Gori: preusmeritev na priključek Jesenice – vzhod (Lipce). • Iz smeri Kranjske Gore proti Ljubljani: o osebna vozila: preko platoja Karavanke, o tovorna vozila: skozi Jesenice do priključka Jesenice – vzhod (Lipce) ali Lesce. Izvajalec del bo o natančnem datumu prehoda iz prve v drugo fazo obveščal naknadno. Na avtocesti in državnih cestah bo postavljena obsežna prometna signalizacija. Voznike prosimo, da dosledno upoštevajo prometne znake in obvoze ter s tem prispevajo k čim boljši pretočnosti prometa.
|
|
| Majdag25. 03. 2026 15:27:57 |
Bravo aonuk1 
|
|
| Majdag20. 03. 2026 12:18:11 |
Pomlad je prišla in ptički se ženijo. Naj bo lepo tudi vam. 
|
|
| Majdag15. 03. 2026 17:05:52 |
Mari hvala, bom še malo počakala.. 
|
|
| Majdag15. 03. 2026 09:53:50 |
Ločanka fajn tura. Pot čez Luknjo je bila pred kratkim obnovljena. Sta se vračala po prečni poti, kaj pa Čez Rožo, je potka vidna? 
|
|
| Majdag7. 03. 2026 06:30:14 |
Bravo Jana1966.. 
|
|
| Majdag6. 03. 2026 14:28:35 |
Grad Kamen- skrivnost polne lune...-
|