Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
      
Anketa
Ali se s Prevalskega Stoga (2075 m), vidi Vernar (2225 m)?
Glasuj
Tadej / Zadnja sporočila

Tadej - Zadnja sporočila

Začete teme:
Tadej2. 06. 2026 09:56:43
Nekaj utrinkov z izleta Stari trg - Pilštanj - Grad Pilštanj - Vina gora - Lesično.
Prehojena pot je normalno prehodna.

Lp, Tadej
Tadej1. 06. 2026 08:17:48
Nekaj utrinkov z izleta Gornji Senik / Felsőszölnök - Janezov breg / János-hegy.
Kot zanimivost naj omenim , da je Gornji Senik najzahodnejše madžarsko naselje.

Lp, Tadej
Komentarji:
Tadej23. 06. 2026 07:40:33
Tako pa je bilo včeraj na poti Zgornje Poljčane - Ljubična gora.

Lp, Tadej
Tadej21. 06. 2026 07:07:25
Lahko prosim sporočiš pri kateri objavi. Na forumu ali pri opisih poti?
Tadej20. 06. 2026 13:01:45
Tako pa je bilo danes na najvišjem vrhu Golice.

Lp, Tadej
Tadej19. 06. 2026 18:11:07
Na drevesu...
Tadej17. 06. 2026 10:52:49
Včerajšnji utrinki. Lp, Tadej
Tadej16. 06. 2026 08:31:23
Grad Lušperk...
Tadej15. 06. 2026 08:40:39
Utrinki z izleta Ljubnica - Golek - Ljubnica.
Zgornja pot je normalno prehodna, ob spodnji pa je znak, da je zaradi padajočega kamenja prehod prepovedan.
Na maPZS sicer ni obvestila o zapori.

Lp, Tadej
Tadej13. 06. 2026 04:42:37
Z izleta do tromeje. Lp, Tadej
Tadej12. 06. 2026 08:04:23
Utrinki z izleta do Ledavskega jezera. Lp, Tadej
Tadej11. 06. 2026 11:12:12
Opečeni trdoleskar...
Tadej11. 06. 2026 08:23:46
Z izleta na Serdiški breg. Lp, Tadej
Tadej10. 06. 2026 08:31:39
Tokrat pa utrinki z izleta Glashütten - Weinebene - Handhöchkreuz - Moserkogel - Glashüttenkogel - Gasthaus Almwirt.
Prehojena pot je normalno prehodna, le na prelazu Weinebene je potreben obhod okrog gradbišča.

Lp, Tadej
Tadej9. 06. 2026 08:15:00
Utrinki z včerajšnjega izleta na Moschkogel.
Pot je prehodna brez posebnosti, živina je že na svojih mestih.

Lp, Tadej
Tadej9. 06. 2026 08:08:26
Pozdravljen Vito,

hvala. Te slike so nastale v sosednji Avstriji, v pogorju Golice / Koralpe, kjer pa je sestava tal podobna kot na Komnu.

Srečno tudi tebi in vsem ostalim.
Tadej8. 06. 2026 14:33:59
Nekaj cvetja...
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki