Rein - Mühlbacher Hütte (Lovska pot / Jägersteig)
| Datum objave: | 22.12.2019 | | Datum GPS sledi: | 21.11.2019 |
| Dolžina poti: | 6.61 km |
| Dolžina vzpona: | 6.17 km |
| Višina vzpona: | 567 m |
| Dolžina spusta: | 0.44 km |
| Višina spusta: | 23 m |
| Začetna višina: | 453 m |
| Končna višina: | 997 m |
| Minimalna višina: | 452 m |
| Maksimalna višina: | 997 m |
| Povp. naklon vzpona: | 5° |
| Povp. naklon spusta: | 3° | | Celoten čas: | 55 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 55 min |
| Čas vzpona: | 52 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 52 min |
| Čas spusta: | 2 min |
| Čas spusta brez postankov: | 2 min |
| Povprečna hitrost: | 7,16 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 7,16 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 7,03 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 7,03 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 9,62 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 9,62 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 646 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 646 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 507 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 507 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Sledi v bližini:
Točke v bližini:
Voitsberg,
Köflach,
Pichling bei Köflach,
Södingberg,
Piber,
Neuhof,
Aichegg,
Geistthal,
Kreuzberg,
Kemetberg,
Rosental an der Kainach,
Hochgößnitz,
Kohlschwarz,
Stiwoll,
Großstübing,
Piberegg,
Kirchberg,
Eggartsberg,
Pleschkogel,
Heiggerkogel,
Mühlbacher Kogel,
Hochstein,
Hans Hermann Kreuz,
St. Pankrazen,
Oberdorf,
Ungerhof,
Piberstein,
Apfelstein,
Unterweizberg,
Schererkreuz,
Bärnbach,
Lichtenegg,
Tregisttal,
Heiliger Berg,
Lukaseder,
Zigöllerkogel Glatze,
Heidentempel,
Spengerkogel,
Platzlkogel,
Hollererkogel,
Reinprechtskogel,
Kehrerkogel,
Römaskogel,
Kohlschwarzkogel,
Hörgaskogel,
Grabenwarterkogel,
Walzkogel,
Raunerkogel,
Taschlerhütte,
Kleinschupfer,
Mühlbacherhütte,
Wartkogel,
Bockstaller Hütte (zum Holter Fritz),
Mitterkogel,
Kriegerdenkmal,
Geistthal-Södingberg,
Mariensäule,
Hochtregist,
Bamederkogel,
Pammeggkogel,
Köckkogel,
Weggerkogel,
Jurikogel,
Kehr,
Treffenkogel,
Meierhof,
Aichkogel,
Eisbachkogel,
Gedenkstätte Margarethenkirche,
Dr. Hans Kloepfer,
Fuchskogel,
Hemmerberg,
Laudonkogel,
Krugkogel,
Knobelberg,
Schererkogel,
Selenz,
Sorrerkogel,
Kollerkogel,
Hausegg,
Schaflos,
Hörgas,
Kowald,
Hochkogel,
Puchbach,
Schrapfberg,
Schmelzerkogel,
In der Auen,
Wöllmiß,
Schrott,
Kollmanngraben,
Schillerdenkmal,
Stiegerloch,
Täuschungsloch,
Fleischhackerhöhle,
Falkenloch,
Dachsloch,
Obere Krenhofhöhle,
Plattenloch,
Zigöllerkogel,
Farmegg,
Afling,
Evangelische Kirche,
Filialkirche hl. Michael,
Gradner Kapelle,
Pfarrkirche St. Andreas,
Gedächtniskirche für Johannes XXIII.,
Pibersteinersee,
Schloss Alt-Kainach,
Pfarrkirche hl. Barbara,
Burgruine Obervoitsberg,
Hl. Pankratius,
Heilig Grab Kapelle,
Pfarrkirche Heiliger Jakob,
Pfarrkirche hl. Georg,
Gmoa Alm,
Pfarrkirche St. Magdalena,
Pfarrkirche St. Josef,
Kardinal König Gedächtnis Kapelle,
Kollmanngraben-Hütte,
Hl. Anna,
Kirche der Siebenten Tags Adventisten,
Kapelle, Lassing,
Kapelle, Heilbrunn,
Kapelle Haag,
Mühle,
Wolfgangkapelle,
St. Ulrichskapelle,
hl. Philipp und Jakob,
Hl. Anna,
Genovefa Kapelle,
Weiss Kapelle,
Heiggerkapelle,
Marxbauerkapelle,
(Rittler- oder) Hubertus-Kapelle
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.