Rein - Mühlbacher Kogel (Pot čez Hochstein)
| Datum objave: | 27.07.2022 | | Datum GPS sledi: | 23.02.2021 |
| Dolžina poti: | 6.92 km |
| Dolžina vzpona: | 5.29 km |
| Višina vzpona: | 763 m |
| Dolžina spusta: | 1.63 km |
| Višina spusta: | 163 m |
| Začetna višina: | 454 m |
| Končna višina: | 1054 m |
| Minimalna višina: | 454 m |
| Maksimalna višina: | 1063 m |
| Povp. naklon vzpona: | 8° |
| Povp. naklon spusta: | 6° | | Celoten čas: | 1 h 23 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 1 h 23 min |
| Čas vzpona: | 1 h 5 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 1 h 5 min |
| Čas spusta: | 17 min |
| Čas spusta brez postankov: | 17 min |
| Povprečna hitrost: | 4,96 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 4,96 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 4,81 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 4,81 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 5,51 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 5,51 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 694 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 694 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 551 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 551 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Sledi v bližini:
Točke v bližini:
Voitsberg,
Södingberg,
Piber,
Neuhof,
Gallmannsegg,
Übelbach,
Salla,
Oswaldgraben,
Stübinggraben,
Geistthal,
Kreuzberg,
Rosental an der Kainach,
Kleintal,
Breitenbach,
Hadergasse,
Kainach bei Voitsberg,
Kohlschwarz,
Stiwoll,
Graden,
Großstübing,
Piberegg,
Eggartsberg,
Niesenbacherkogel,
Pleschkogel,
Heiggerkogel,
Mühlbacher Kogel,
Hochstein,
Hans Hermann Kreuz,
Roßbachkogel,
Dr.Otto-Koren-Hütte,
Steinplan,
St. Pankrazen,
Oberdorf,
Ungerhof,
Apfelstein,
Unterweizberg,
Schererkreuz,
Ottohütte,
Bärnbach,
Lichtenegg,
Tregisttal,
Heiliger Berg,
Gaberl,
Kriegerdenkmal,
Wiedneralm,
Listkogel,
Ofnerkogel,
Platzlkogel,
Pfaffenkogel,
Hollererkogel,
Mandlkogel,
Reinprechtskogel,
Lukaskogel,
Kehrerkogel,
Römaskogel,
Kohlschwarzkogel,
Hörgaskogel,
Grabenwarterkogel,
Walzkogel,
Raunerkogel,
Steinbachkogel,
Taschlerhütte,
Ternbachkogel,
Kleinschupfer,
Mühlbacherhütte,
Heiliges Wasser,
Wartkogel,
Bockstaller Hütte (zum Holter Fritz),
Zachenriegel,
Haugensteinkogel,
Scherzberg,
Mitterkogel,
Kriegerdenkmal,
Geistthal-Södingberg,
Mariensäule,
Hochtregist,
Bamederkogel,
Pammeggkogel,
Köckkogel,
Weggerkogel,
Kehr,
Hurdaxkogel,
Treffenkogel,
Eisbachkogel,
Fuchskogel,
Krugkogel,
Schererkogel,
Sorrerkogel,
Kollerkogel,
Hausegg,
Mitterberg,
Schaflos,
Hörgas,
Hochkogel,
Lederwinkel,
Scherzberg,
Kreuzeck,
Puchbach,
Schrapfberg,
Scherzberg,
Übelbach-Land,
In der Auen,
Plankogel,
Schrott,
Hirtlkogel,
Wetterkogel,
Steinkogel,
Kollmanngraben,
Schillerdenkmal,
Farmegg,
Afling,
Filialkirche hl. Michael,
Gradner Kapelle,
Pfarrkirche St. Andreas,
Schloss Alt-Kainach,
Pfarrkirche hl. Barbara,
Burgruine Obervoitsberg,
Hl. Pankratius,
Heilig Grab Kapelle,
Filialkirche Sankt Radegund am heiligen Wasser,
Pfarrkirche Heiliger Jakob,
Pfarrkirche Heiliger Oswald,
Pfarrkirche St. Josef,
Kardinal König Gedächtnis Kapelle,
Kollmanngraben-Hütte,
Hl. Anna,
Kirche der Siebenten Tags Adventisten,
Pfarrkirche hl. Laurentius,
Ruine Hauenstein,
Kapelle,
Goldschmiedschlössl,
Hubertuskapelle,
Steinplan Schutzhaus,
Wolfgangkapelle,
St. Ulrichskapelle,
hl. Philipp und Jakob,
Hl. Anna,
Pfarrkirche hll. Peter und Paul,
Michaelskapelle,
Weiss Kapelle,
Heiggerkapelle,
Marxbauerkapelle,
Almhofgraben,
(Rittler- oder) Hubertus-Kapelle
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.