Rein - Hochstein (Lovska pot / Jägersteig)
| Datum objave: | 26.07.2022 | | Datum GPS sledi: | 29.04.2021 |
| Dolžina poti: | 4.21 km |
| Dolžina vzpona: | 3.41 km |
| Višina vzpona: | 540 m |
| Dolžina spusta: | 0.81 km |
| Višina spusta: | 75 m |
| Začetna višina: | 454 m |
| Končna višina: | 919 m |
| Minimalna višina: | 454 m |
| Maksimalna višina: | 919 m |
| Povp. naklon vzpona: | 9° |
| Povp. naklon spusta: | 5° | | Celoten čas: | 46 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 46 min |
| Čas vzpona: | 40 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 40 min |
| Čas spusta: | 5 min |
| Čas spusta brez postankov: | 5 min |
| Povprečna hitrost: | 5,41 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 5,41 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 5 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 5 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 8,28 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 8,28 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 794 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 794 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 775 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 775 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Sledi v bližini:
Točke v bližini:
Voitsberg,
Köflach,
Pichling bei Köflach,
Jaritzberg,
Sankt Oswald bei Plankenwarth,
Södingberg,
Hirschegg,
Piber,
Aichegg,
Geistthal,
Kreuzberg,
Raßberg,
Sankt Martin am Wöllmißberg,
Rosental an der Kainach,
Hochgößnitz,
Puchbach,
Gößnitz,
Kohlschwarz,
Stiwoll,
Großstübing,
Kugelberg,
Piberegg,
Maria Lankowitz,
Edelschrott,
Niedergößnitz,
Gradenberg,
Kirchberg,
Eggartsberg,
Pleschkogel,
Heiggerkogel,
Mühlbacher Kogel,
Hochstein,
Hans Hermann Kreuz,
Eggenberg,
Gsollerkogel,
Pfaffenkogel,
St. Pankrazen,
Kriegerdenkmal,
Oberdorf,
St. Hemma,
Mitsch,
Ungerhof,
Piberstein,
Sankt Johann,
Münichberg,
Apfelstein,
Unterweizberg,
Bärnbach,
Zigeunerloch,
Lichtenegg,
Tregisttal,
Heiliger Berg,
Lukaseder,
Stampf,
Krenhof,
Schatteisneralm,
Zigöllerkogel Glatze,
Heidentempel,
Spengerkogel,
Platzlkogel,
Hollererkogel,
Kehrerkogel,
Hörgaskogel,
Jägerberg,
Grabenwarterkogel,
Walzkogel,
Raunerkogel,
Großzoisl,
Tischlerweber-Kapelle,
Lobming,
Kleinschupfer,
Mühlbacherhütte,
Mitterkogel,
Kriegerdenkmal,
Geistthal-Södingberg,
Mariensäule,
Hochegg,
Mittlere Schirning,
Untere Schirning,
Liedelgraben,
Raß,
Eggenfeld,
Hochtregist,
Obere Schirning,
Anton-Wildgans-Gedenkstätte,
Auhöhle,
Laudonkogel,
Hörmannkogel,
Pfödlkogel,
Herzogberg,
Weggerkogel,
Jurikogel,
Kehr,
Treffenkogel,
Meierhof,
Aichkogel,
Eisbachkogel,
Gedenkstätte Margarethenkirche,
Dr. Hans Kloepfer,
Fuchskogel,
Hemmerberg,
Krugkogel,
Knobelberg,
Kreuzberg,
Krainbach,
Tallak,
Selenz,
Sorrerkogel,
Hausegg,
Scherleiten,
Schaflos,
Hörgas,
Kowald,
Hochkogel,
Puchbach,
Schrapfberg,
Schmelzerkogel,
Kobererkogel,
Ruppbauernhöhe,
Fritz Freiherr von Tomann,
In der Auen,
Wöllmiß,
Stranzgraben,
Pechgraben,
Niederberg,
Oberer Kreuzberg,
Mittlerer Kreuzberg,
Unterer Kreuzberg,
Mittlerer Herzogberg,
Unterer Herzogberg,
Oberrohrbachweg,
Lerchegg,
Schrott,
Kollmanngraben,
Geimskögerl,
Schneiderloch,
Schillerdenkmal,
Ochsenloch,
Stiegerloch,
Täuschungsloch,
Bärenhöhle,
Fleischhackerhöhle,
Leitenhöhle,
Taubenloch,
Falkenloch,
Dachsloch,
Sankt Hemma-Höhle,
Rinnerhöhle,
Eiserne Kassa,
Obere Krenhofhöhle,
Plattenloch,
Zigöllerkogel,
Greith,
Farmegg,
Afling,
Evangelische Kirche,
Filialkirche hl. Michael,
Gradner Kapelle,
Pfarrkirche St. Andreas,
Gedächtniskirche für Johannes XXIII.,
Wallfahrtskirche,
Kirche Zum Heiligen Blut,
Pibersteinersee,
Schloss Alt-Kainach,
Pfarrkirche hl. Barbara,
Burgruine Obervoitsberg,
Hl. Pankratius,
Heilig Grab Kapelle,
Kath. Filialkirche,
Pfarrkirche Heiliger Jakob,
Pfarrkirche St. Magdalena,
Pfarrkirche St. Josef,
Pfarrkirche hl. Martin,
Pfarrkirche hl. Laurentius,
Filialkirche St. Hemma,
Pfarrkirche hl. Maria Hirschegg,
Kardinal König Gedächtnis Kapelle,
Kollmanngraben-Hütte,
Hl. Anna,
Kirche der Siebenten Tags Adventisten,
Kapelle, Lassing,
Getreidemühle,
Stampfe und Mühle,
Pfarrkirche hl. Oswald,
Kapelle, Heilbrunn,
Kapelle Haag,
Mühle,
Wolfgangkapelle,
St. Ulrichskapelle,
hl. Philipp und Jakob,
Alte Kirche,
Pfarrkirche hl. Rupert,
Hl. Anna,
Genovefa Kapelle,
Stöcklkapelle,
Weiss Kapelle,
Heiggerkapelle,
Wendlkapelle,
Wegschusterkapelle,
Filialkirche hl. Johannes d. T.,
Wegkapelle,
Marxbauerkapelle,
Klein Mariazell,
Wegkapelle,
Rieglerkapelle,
Annakapelle,
Ruine Neu-Leonroth,
Gotsberger-Kapelle,
Eddi´s Holzhackerhütte,
Sebastianskapelle,
(Rittler- oder) Hubertus-Kapelle
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.