| Datum objave: | 26.07.2022 | | Datum GPS sledi: | 29.07.2021 |
| Dolžina poti: | 2.39 km |
| Dolžina vzpona: | 1.69 km |
| Višina vzpona: | 249 m |
| Dolžina spusta: | 0.7 km |
| Višina spusta: | 24 m |
| Začetna višina: | 1 m |
| Končna višina: | 225 m |
| Minimalna višina: | 0 m |
| Maksimalna višina: | 225 m |
| Povp. naklon vzpona: | 8° |
| Povp. naklon spusta: | 2° | | Celoten čas: | 34 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 34 min |
| Čas vzpona: | 28 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 28 min |
| Čas spusta: | 6 min |
| Čas spusta brez postankov: | 6 min |
| Povprečna hitrost: | 4,1 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 4,1 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 3,57 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 3,57 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 6,43 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 6,43 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 526 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 526 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 225 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 225 m/h |
|