Vremenska napoved - Zwölferspitz - Cima Dodici
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,4 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,52 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,32 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
Vremenska napoved za 2351 metrov visok vrh Zwölferspitz - Cima Dodici.