Vremenska napoved - Zwieseleck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,08 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 3,75 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 3,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 2,28 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,6 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1325 metrov visok vrh Zwieseleck.