Vremenska napoved - Zwerchenberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,61 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,21 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,31 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 1579 metrov visok vrh Zwerchenberg.