Vremenska napoved - Zweitausender
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2004 metrov visok vrh Zweitausender.