Vremenska napoved - Zittelhaus
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,27 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,36 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,6 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,04 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za kočo Zittelhaus.