Vremenska napoved - Monte Acomizza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,63 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1812 metrov visok vrh Monte Acomizza.