Vremenska napoved - Wildes Hinterbergl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -18 °C |
| 0,23 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -17 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0,36 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -16 °C |
| 0,1 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -18 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,1 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0,12 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,12 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 3291 metrov visok vrh Wildes Hinterbergl.