Vremenska napoved - Vordere Jacklalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,2 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,25 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,87 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,87 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska napoved za planino Vordere Jacklalm.