Vremenska napoved - Voltago Agordino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,65 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 3,05 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 2,6 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,75 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,22 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,55 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,67 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,67 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 82% |
|
Vremenska napoved za vas Voltago Agordino.