Vremenska napoved - Villanova sull'Arda
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,86 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,84 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 2,73 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za vas Villanova sull'Arda.