Vremenska napoved - Villafontana di Bovolone
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,6 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,65 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,91 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,68 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,1 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,1 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,11 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za vas Villafontana di Bovolone.