Vremenska napoved - Villa di Villa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 1,76 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 6,95 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 6,95 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 5,68 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 3,87 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0,4 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,63 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,64 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,64 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,18 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,18 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za vas Villa di Villa.