Vremenska napoved - Villa del Bosco
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,62 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,04 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 3,04 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 2,68 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 2,68 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,18 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,04 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,04 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za vas Villa del Bosco.