Vremenska napoved - Vidor
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 24 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 24 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0,04 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,23 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,23 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,08 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0,03 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,17 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,11 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0,15 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,15 |
| 32% |
|
Vremenska napoved za vas Vidor.