Vremenska napoved - Veliki Stador
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,39 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 2,48 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 2,68 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,68 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 2,69 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 2,69 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2165 metrov visok vrh Veliki Stador.