Vremenska napoved - Vedriano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,16 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,59 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,2 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,2 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska napoved za vas Vedriano.