|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,57 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,23 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,09 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,27 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,41 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,2 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,11 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,17 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
Vremenska napoved za vas Vago.