Vremenska napoved - Vaciglio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,49 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,26 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 47% |
|
Vremenska napoved za vas Vaciglio.