Vremenska napoved - Trnje
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -22 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -22 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -23 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -22 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -22 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -20 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -20 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -20 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -20 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -150 °C |
| 5,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -151 °C |
| 7,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -152 °C |
| 7,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -153 °C |
| Padavine (mm/h): | 2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -152 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -151 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -150 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -149 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -150 °C |
| 0,7 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| -150 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -151 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za vas Trnje.