Vremenska napoved - Trevenzuolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 2,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,69 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,37 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,12 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,04 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,08 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 49% |
|
Vremenska napoved za vas Trevenzuolo.