Vremenska napoved - Tramonti di Sopra
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,32 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 3,89 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,83 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,43 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,43 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,09 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,25 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,43 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,43 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 44% |
|
Vremenska napoved za vas Tramonti di Sopra.