Vremenska napoved - Torre Maina
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,79 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,23 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,23 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,33 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,33 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,14 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 51% |
|
Vremenska napoved za vas Torre Maina.