Vremenska napoved - Torre di Forni
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,87 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,99 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,99 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,3 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,54 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,54 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za 2030 metrov visok vrh Torre di Forni.