Vremenska napoved - Törlkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,81 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,27 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 3,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 3,74 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,08 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,01 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 59% |
|
Vremenska napoved za 2517 metrov visok vrh Törlkopf.