Vremenska napoved - Toni Adam-Dr.Obersteiner-Biwak
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,75 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,03 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,13 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za kočo Toni Adam-Dr.Obersteiner-Biwak.