Vremenska napoved - Thalgau Matthias-Reiter-Straße
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,27 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,97 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,42 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,81 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 2,14 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 2,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za kočo Thalgau Matthias-Reiter-Straße.