Vremenska napoved - Tennköpfl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,14 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,24 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,24 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,65 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,14 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,46 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,13 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska napoved za 1987 metrov visok vrh Tennköpfl.