Vremenska napoved - Stubneralm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,93 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,8 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,44 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,79 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,33 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 2,33 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 2,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,4 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za kočo Stubneralm.