Vremenska napoved - Stražnica
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,55 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za 948 metrov visok vrh Stražnica.