Vremenska napoved - Steinplatte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,47 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,45 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1869 metrov visok vrh Steinplatte.