Vremenska napoved - St. Magdalena - Santa Maddalena in Casies
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,16 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,18 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,15 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
Vremenska napoved za vas St. Magdalena - Santa Maddalena in Casies.