Vremenska napoved - Spiz Zuel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,38 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,01 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska napoved za 1984 metrov visok vrh Spiz Zuel.